×

Yılın En Çok Beğenilen Markaları

Yılın En Çok Beğenilen Markaları: Fruitstar, Mehveş ve Şamran

Muhtaroğlu Holding; çatısı altındaki üç marka olan Fruitstar, Mehveş ve Şamran ile “Yılın En Çok Beğenilen ve Tercih Edilen Markası” seçildi. Muhtaroğlu Holding sırasıyla meyve suyu, pekmez ve şıra üreten markaları Fruitstar, Mehveş ve Şamran; Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin (TTKD) her yıl yaptırdığı araştırmalar sonucu verdiği “Tavsiye Ediyoruz” sertifikasına layık görüldü.

En Kaliteli Meyve Suyu: Fruitstar

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin 2014 yılı için dernek üyesi tüketiciler arasında yaptırdığı “markaya ilgi” araştırması sonucunda, meyve suyu sektöründe “en çok beğenilen ve tercih edilen markalardan birisinin” Fruitstar olduğu kararlaştırıldı. Sektörünün en kaliteli ve en çok beğenilen ürünlerini ürettiği sonucuna varılan Fruitstar markasının sahibi  Muhtaroğlu Holding, “Tavsiye Ediyoruz Sertifikası”nı Aralık 2014 tarihinde aldı.

Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin Tavsiyesi: Pekmezde Mehveş, Şırada Şamran

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği; 2015 yılında ise Muhtaroğlu Holding’in pekmez markası Mehveş ile şıra markası Şamran’ı “Tavsiye Ediyoruz Sertifikası” ile ödüllendirdi. 14 Mart 2015 tarihinde “Tavsiye Ediyoruz Sertifikası”nı alan Mehveş ve Şamran markalarının sahibi Muhtaroğlu Holding’in, böylece pekmez ve şıra sektöründe de en kaliteli ve en çok beğenilen ürünlerin üreticisi olduğu tescillendi.

Üründe Kalite, Tüketiciye Saygı

“Tavsiye Ediyoruz Sertifikası”nı alan Fruitstar, Mehveş ve Şamran; ürünlerinin kalitesiyle tüketicilere göstermiş olduğu saygıdan dolayı “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” logosunu kullanmaya hak kazandı.

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği Hakkında

1986 yılında kurulan ve uzman kadroları ile çok sayıda piyasa araştırmasına imza atan Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” logosu, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmiştir.

Diğer Haberler