×

Anuga 2021

Dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarı olan Anuga, günümüzde bu alanda trendlerin belirlendiği, iş anlaşmalarının yapıldığı ve yeni bağlantıların kurulduğu yerdir. Anuga fuarları, bölgeselden küresele ve trendlerden yeniliklere kadar dünyanın her yerinden kapsamlı bir ürün teşhiri sunuyor.

36. Anuga Fuarı, 9-13 Ekim 2021 tarihleri arasında Köln'de düzenlendi. Dünyanın önde gelen yiyecek ve içecek fuarı, 169 ülkeden 70.000'den fazla katılımcı ve 98 ülkeden 4.600'ün üzerinde sergici ile bu büyüklükte ticaret fuarlarının gerçekleştirilebileceğini bir kez daha kanıtladı.

Bu yıl ilk defa Anuga hibrit bir etkinlik olarak düzenlendi. Etkinliğin ana kısmı Köln'de gerçekleşirken bu sene ek olarak çevrimiçi katılımcılar da fuarda yer aldı. Bu yeni format sayesinde, Köln'e seyahat edemeyenler de iş ağı oluşturma ve iş fırsatlarına katılma fırsatından yararlandılar.

Konsantre pazarında akla ilk gelen firmalardan biri olarak; Anuga 2021'de biz de yerimizi aldık. Standımız, modern tasarımı ve kaliteli makine teşhirleri ile ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti.

Diğer Haberler