×

CEO’dan Mesaj

Değerli paydaşlarımız,

Muhtaroğlu Holding gerek ulusal gerek küresel bilinirliğe sahip ve kendi alanlarında öncü markalarıyla çeşitli sektörlerde farklı şirketleriyle faaliyet göstermektedir. İçerisinde bulunduğumuz resesyon dönemine rağmen grup şirketlerimiz yatırımlarını aralıksız sürdürmektedir.

Bu süreçteki en büyük motivasyonlarımızdan bir tanesi ise daha fazla istihdam yaratma çabasıdır.

2017 yılında yatırımına başladığımız grup şirketlerimizden biri olan, Narsu İçecek AŞ’ye ait, Konya Ereğli’de bulunan, meyve konsantreleri, püre ve salça üretim tesisimiz 2019 yılı itibariyle üretime başlamıştır.

Fabrikalarımızda temel ilkemiz olan insan sağlığı hedeflenerek; hammadde tedarikinden başlayarak izlenebilirlik ilkesiyle, son ürün sevkiyatına kadar olan tüm süreçlerde; ilgili ulusal ve uluslararası güncel tebliğ ve/veya kanunlara, Kalite ve Gıda Güvenliği Standartlarına, Helal üretim koşullarına, sağlık ve hijyen kurallarına uygun ürünler üretilmektedir.

Daha fazla üretmek ve daha fazla istihdam yaratabilmek için çıktığımız bu yolda Grup şirketlerimizden Muhtaroğlu Meyve İşleme Sanayii’ne ait, meyve-sebze işleme ve paketleme tesislerinin yatırımı devam etmektedir. 2021 yılının ikinci çeyreğinde faaliyet göstermeye başlaması planlanmaktadır.

Geçtiğimiz dönemde gerçekleştirdiğimiz finansal yatırımların yanında ciddi bir yapılanma sürecine girdik. Her bir departmanımızın ihtiyaçlarını hassasiyetle gözden geçirerek, gerekli yenilikleri yerine getirdik ve sürdürülebilir üretim-yönetim stratejileri oluşturduk.

Gelecek dönemde ulusal ve uluslararası pazardaki payımızı arttırmayı, inovatif çözümlerle, güçlü teknoloji entegrasyonuyla uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil etmeyi umuyor, bu uğurda kesintisiz çaba gösteriyoruz.

Hızla gelişen ve değişen Dünya’nın farkındayız. Uzun vadeli planlar yaparken günceli takip ediyor; gerekli gördüğümüz noktada hızla yeniden plan ve stratejilerimizi şekillendiriyoruz.

Dün olduğu gibi yarın da sahip olduğumuz tüm bilgi, beceri, endüstriyel altyapı, teknolojik güç ve insan kaynağımızla ülkemiz için çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz ve hep ‘önce insan önce insan sağlığı’ diyeceğiz.

Kararlılıkta yürüdüğümüz büyüme yolunda, en büyük gücümüz çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızdır. Ülkemizi daha ileriye taşıma mücadelemizde bize verdikleri destekten dolayı tüm paydaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Yusuf Muhtaroğlu
Kurucu ve CEO